Firemní jóga - jemná jóga

V lekcích jemné jógy se zaměřuji především na protažení a uvolnění zkrácených částí těla, uvolnění kloubů a posílení hlubokého stabilizačního systému. Jemná joga vychází z klasické hatha jogy, lekce je vedena v klidném temtu a nenásilně nás přivádí k uvědomování si našeho dechu, jako nedílné součásti správného pohybu a držení našeho těla.

Jemná jóga vychází z klasické hatha jogy. Je zaměřená především na protažení a uvolnění zkrácených částí těla, uvolnění kloubů a posílení hlubokého stabilizačního systému. Uvolnění, protažení a posílení zad. Lekce je vedená v klidném tempu. Pozice na sebe navazují a postupně se rozvíjejí. Nenásilným způsobem zvědomňujeme dech, jako důležitou součást pohybu našeho těla, což má velmi pozitivní dopad i na zklidnění mysli a odbourání stresu. Jemná jóga je vhodná zejména, pokud máte sedavé zaměstnání a také pro všechny se sníženou pohyblivostí.

Lekce trvá 60 minut

Cena lekce: orientačně počítejte okolo 1 000 Kč dle počtu uchazečů a dostupnosti lokality.

Pro zaměstnance firem nabízím možnost uplatnění poukázek Sodexo a využití benefitních programů Benefity a Benefit Plus.


Jak lekce objednat?

Máte-li zájem o firemní jógové lekce či workshop hormonální jógové terapie pro ženy, kontaktujte mě na telefonním čísle:

Michaela Kopecká          tel.: 734 855 803


Kontaktní formulář